Konferencja NCBR w Mielcu – „WSPARCIE FINANSOWE NA ROZWÓJ BIZNESU”

Narodowe Centrum Badan i Rozwoju organizuje w Mielcu konferencję dla przedsiębiorców którzy chcą się dowiedzieć jak uzyskać wsparcie finansowe na rozwój swojego biznesu. Wydarzenie to odbędzie się 11 października w Mielcu, ul. Wojska Polskiego 9 w Inkubatorze Nowych Technologii INTECH-1.

NCBR dla Firm, to to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców, na których będziecie mogli Państwo poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ze środków Funduszy Europejskich dla rozwoju Państwa biznesu. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Państwa firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

NCBR wprowadziło proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach Programu Inteligentny Rozwój (POIR), m.in. znacząco ograniczając formalności skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowania i ogólne zasady udziału w konkursach POIR, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR i Funduszy Europejskich.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Więcej o spotkaniu można dowiedzieć się pod linkiem https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-mielcu/

 

Rejestracji należy dokonać poprzez formularz na stronie www.NCBRdlaFirm.pl