21 WRZEŚNIA 2018 - PIERWSZE PO WAKACJACH ŚNIADANIE KUBKA BIZNESU

Dobiega końca tworzenie harmonogramu Śniadań Biznesowych jakie odbywać się będą po wakacyjnej przerwie. Już wiadomo, że pierwsze z nich odbędzie się w Mielcu 21 września 2018 roku. Tematyka spotkania dotyczyć będzie zarządzania własną firmą oraz wprowadzaniem nowoczesnych elementów niezbędnych do tego procesu.

Kompletowany jest zespół prezenterów, wśród których będą goście z Warszawy oraz z Mielca. Osoby mające duże doświadczenie w prowadzeniu swojej własnej działalności starać się będą przekazać swoje wskazówki jak poprawić własny biznes i co robić by zdobywać nowych klientów.

Śniadanie biznesowe będzie kierowane do młodych osób którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w prowadzeniu firmy, jak i do tych bardziej doświadczonych. Organizatorzy przygotowują dla uczestników inne niespodzianki związane z możliwością promowania własnych usług.

Systematycznie będziemy odsłaniać kolejne szczegóły najbliższego naszego spotkania. Prowadzone są również rozmowy z naszymi przyjaciółmi z Tarnobrzegu, gdyż wszystko na to wskazuje, że Kubek Biznesu zawita do tego miasta w październiku.

Ze względu na to, że dobiegła końca kadencja Rady Fundacji, już wkrótce przedstawimy nowych członków rady.