PODSUMOWANIE DZIAŁANOŚCI FUNDACJI KUBEK BIZNESU

Tradycyjnie gdy kończy się rok szkolny, następuje również podsumowanie działalności fundacji. W podsumowaniu udział brali Członkowie Zarządu Fundacji i przedstawiciele Rady Fundacji.

Głównym obszarem działalności KUBKA BIZNESU w ostatnich miesiącach było organizowanie śniadań biznesowych, które cieszyły się dość dużą popularnością. Organizowane one były z mniejszą częstotliwością, ale za to ich tematyka interesowała szersze grono uczestników. Na czoło wybijają się tu spotkania związane z wprowadzeniem rozporządzenia Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych RODO.

Pozytywnym akcentem było dołączenie do grona uczestników spotkań biznesowych miasta Połańca. Niestety nie udało się zorganizować przed wakacjami Śniadania Biznesowego w Tarnobrzegu. Temat jest nadal aktualny i na przełomie września i października fundacja zawita do tego miasta. Aktualna pozostaje również organizacja drugiego Śniadania Kubka Biznesu w Połańcu. Pojawiła się także możliwość odbycia spotkaniu w Gorzycach, ale te plany wymagają jeszcze uzgodnień wielu czynności organizacyjnych.

Podczas wakacji nastąpią zmiany w Zarządzie Fundacji jak i w Radzie. Pojawiły się propozycje nowych tematów, którymi zajęłaby się fundacja – ale o szczegółach jeszcze za wcześnie mówić.

Wszystkich tych którzy chcieliby współpracować od września z Fundacją KUBEK BIZNESU prosimy o kontakt – nr telefonu komórkowego 664285626, e-mail: prezes@kubekbiznesu.pl