Leszek Maksoń: – „Skończyły się święta – czas zaczynać biznes …”

KUBEK BIZNESU wchodzi w czwarty rok swej działalności. Od trzech lat staramy się łączyć ze sobą przedsiębiorców, pomagać im w nawiązywaniu kontaktów oraz przekazywać wiedzę związaną z kierowanymi przez nich firmami. Podczas kilkudziesięciu Śniadań Biznesowych spotkaliśmy na swej drodze wielu bardzo interesujących przedsiębiorców, którzy uświadomili  nam, że w Mielcu i w miastach z nim sąsiadujących istnieje spore zapotrzebowanie na rozmowy o biznesie w luźniej atmosferze, połączone z filiżanką dobrej kawy lub kubkiem herbaty.

W 2018 roku będziemy te spotkania kontynuować. Zmieni się trochę ich forma, gdyż świat biznesowy się zmienia i wszystko co kręci się wokół niego również musi ulegać przeobrażeniom. Mamy wiele pomysłów, mamy również grupę oddanych ludzi, którzy mają tego świadomość, iż ten kto stoi w miejscu – w rzeczywistości się cofa.

Oprócz śniadań biznesowym będziemy szli w kierunku pomagania osobom które nie potrafią odnaleźć się w wyzwaniach jakie stawia przed nami współczesna gospodarka. W tym celu dojdzie do zmian w funkcjonowaniu fundacji w kierunku stworzenia w jej obszarze elementów związanych z ekonomią społeczną.

Na naszej stronie internetowej przedsiębiorcy będą mogli wyrażać swoje uwagi i opinie w prowadzonych przez siebie blogach. Na końcowej prostej jest tworzenie Klubu Kubka Biznesu. Wszystkich tych, którzy chcieliby współpracować z fundacją, prosimy o kontakt.

Zaczynamy rok 2018  – skończyły się święta – czas zaczynać BIZNES.

Wszystkim przedsiębiorcom i sympatykom Kubka Biznesu życzę wiele wytrwałości w prowadzonym biznesie, trafnych decyzji firmowych i osobistej satysfakcji z prowadzonej przez siebie działalności –

Prezes Fundacji Kubek Biznesu – Leszek Maksoń