PISZE O NAS TYGODNIK REGIONALNY KORSO

Mielecki Tygodnik Regionalny KORSO w ostatnim numerze z dnia 31 października 2017 roku poświęca prawie całą stronę Fundacji KUBEK BIZNESU.

W artykule „Kubek Biznesu wraca do gry” znajduje się relacja z ostatniego spotkania biznesowego, jakie odbyło się 20 października w Hotelu Iskierka.  Autorka artykułu w ciepłych słowach wyraża się o samej inicjatywie spotkań biznesowych, jak również opisuje o tym co ważnego działo się na Śniadaniu Kubka Biznesu. Nadmienia, że było to już 30 spotkanie, które wrosło w krajobraz biznesowy Mielca i które to spotkania od 18.12.2014 roku, z więc od daty powstania fundacji cieszą sporym zainteresowaniem. Wg zapewnień organizatorów – Śniadania Kubka Biznesu  odbywać się będą raz w miesiącu.  Bardzo ciekawą inicjatywą jest zapowiedź powstania Klubu Kubka Biznesu. Pierwsze dwa certyfikaty przynależności do klubu zostały wręczone na ostatnim spotkaniu.

Uzupełnieniem opisu spotkania jest felieton biznesowy poruszający dość istotny element zarządzania – czy zebrania w firmach są potrzebne oraz jak  podchodzić do takich zebrań, by nie stały się one niepotrzebną stratą czasy w firmie.

Fundacja Kubek Biznesu zachęca do zapoznania się z tymi informacjami. Warto dodać, że Tygodnik Regionalny KORSO jest patronem medialnym Kubka Biznesu