SĄ JUŻ PIERWSI CZŁONKOWIE KLUBU KUBKA BIZNESU

Zgodnie z informacjami jakie zostały przekazane na Śniadaniu Kubka Biznesu – dwie pierwsze firmy otrzymały certyfikaty Członków Klubu Kubka Biznesu.

Są to SZYDŁOWIECKA Sp. z o.o.  i EXTREME FITNESS z Mielca

SZYDŁOWIECKA Sp. z o.o.  jest zlokalizowana w Szydłowcu k. Mielca i zajmuje się nalewem i sprzedażą wody pitnej w galonach. Woda która pochodzi ze źródeł usytuowanych w lasach Puszczy Sandomierskiej dostarczana jest do różnych przedsiębiorstw na terenie Mielca i okolic. Własności wody sprawiają, że mogą ją spożywać osoby w różnym wieku. Jej walory smakowe cenione są od dawna. Zarząd Spółki SZYDŁOWIECKA stara się doprowadzić do dawnych przyzwyczajeń mieszkańców Mielca, którzy cenili jakość wody zdecydowanie wyżej niż tej która była dostarczana wodociągami miejskimi.

EXTREME FITNESS z Mielca - to klub który powstał w 2009 roku z pasji do ćwiczeń i zdrowia fizycznego. Bardzo mocną stroną klubu jest doskonale wyszkolona kadra, znakomity sprzęt siłowy i dobrze dobrane zajęcia grupowe. Właściciele klubu cechują się indywidualnym podejściem do ćwiczących, a także pełnym wsparciem w zakresie dietetyki i suplementacji, elementów stanowiących uzupełnienie prowadzonych treningów. Dla potrzeb klubowiczów funkcjonuje strefa gastronomiczna oferująca zdrowe i dietetyczne posiłki i napoje przygotowywane przez catering "Apetyt na zdrowie". Klub usytuowany jest w Mielcu przy ulicy Targowej 8 i ma także swój oddział w Radomyślu Wielkim. Swoje usługi oferuje klubowiczom przez 7 dni w tygodniu.

Na Śniadaniu Kubka Biznesu 20 października swój akces do Klubu Kubka Biznesu zgłosiły kolejne 4 firmy z Mielca i Rzeszowa. Certyfikaty uczestnictwa będą przyznawane na kolejnych Śniadaniach BIznesowych

Już wkrótce przedstawimy regulamin Klubu Kubka Biznesu oraz korzyści jakie Członkowie Klubu będą mieć z przynależności do KKB.