Firma Duo Life na Śniadaniu Kubka Biznesu

Podczas najbliższego Śniadania Kubka Biznesu jakie odbędzie się w piątek 20 października 2017 roku o godz. 8.00 w Hotelu Iskierka główną prezentację przedstawi Łukasz Kołodziej z firmy Duo Life.

DuoLife to marka stworzona na solidnym fundamencie finansowym - wsparta doświadczonym zespołem praktyków i profesjonalistów. W ofercie posiada  innowacyjne produkty, stworzone przez polskich ekspertów oraz polskiego producenta z zachowaniem najwyższych światowych norm jakości.

Te produkty to m.in. suplementy diety które sprzedawane są na wielu międzynarodowych rynkach. Powodują one poprawę milionom osób na całym świecie nie tylko standard i styl życia, ale także samopoczucie.

DuoLife to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, suplementy tworzone są z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale.  Motto, które przyświeca firmie od samego początku tworzenia projektu brzmi : „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.” Alan Kay / Steve Jobs.

Duo Life zaprezentuje się na Śniadaniu Kubka Biznesu po raz pierwszy. Przedstawiciel firmy Łukasz Kołodziej przedstawi prezentację pod tajemniczym tytułem „EPIDEMIA ZDROWIA – WSPARCIE DLA TWOJEJ FIRMY”.  Poruszy on bardzo ciekawy temat którym powinny zainteresować się osoby prowadzące działalność gospodarczą i które na co dzień zmagają się ze zmęczeniem, znużeniem i wyczerpaniem związanym z zarządzaniem  firmą.

Jak temu zapobiegać – o tym właśnie opowiadał będzie Łukasz Kołodziej.