Po wakacyjnej przerwie wznawia swą działalność KUBEK BIZNESU

Po wakacyjnej przerwie wznawia swą działalność Fundacja Kubek Biznesu. Nastąpiło trochę zmian tak w Zarządzie Fundacji jak i jej Radzie.

Zmieni się również nieznacznie profil działalności Kubka Biznesu. Bez zmian pozostaną Śniadania Biznesowe, które raz w miesiącu będą organizowane w różnych miejscach Mielca i nie tylko. Skupiać się będziemy na wyszukiwaniu ciekawych tematów, które będą pomocne w prowadzeniu własnego biznesu szczególnie dla młodych przedsiębiorców. Doświadczeni menadżerowie dzielić się będą swoimi doświadczeniami pokazując słabe miejsca w działalności firm.

Będziemy się starali wskazywać możliwości pozyskiwania źródeł finansowania dla prowadzonej przez siebie działalności. Pierwsze spotkanie w październiku.

Oprócz śniadań biznesowych będziemy chcieli rozszerzyć naszą działalność szkoleniową, a także organizować grupy biznesowe, które wspierając się nawzajem pomogą jej członkom skuteczniej działać na rynku biznesowym.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z naszą Fundacją. Uwagi i propozycje można zgłaszać pod adresami: biuro@kubekbiznesu.pl i prezes@kubekbiznesu.pl

Więcej szczegółów wkrótce.