JUSTYNA PIKUL z firmy ToMaTo kolejnym prezenterem Śniadania Kubka Biznesu

Już godziny dzielą nas od rozpoczęcia kolejnego Śniadania Kubka Biznesu. W Hotelu Polskim w Mielcu będziemy rozmawiać o zarządzaniu czasem. Co robić by go mieć więcej w codziennym funkcjonowaniu prowadzonej przez siebie firmy, jak rozplanować sobie dzień, by zrealizować wszystko co sobie założyliśmy.

Na te pytanie będą starali się odpowiedzieć Joanna Sepioło z PWSZ w Tarnobrzegu, Wojciech Kuśnierz z firmy SZYDŁOWIECKA, a także Justyna Pikul z firmy cateringowej ToMaTo.

Justyna Pikul jest managerem w ToMaTo, ma duże doświadczenie w prowadzeniu biznesu, gdyż przez wiele lat pracowała w różnych firmach na stanowiskach wymagających organizowania sobie czasu. Prezentacja Justyny Pikul z pewnością  pozwoli nam na zweryfikowanie naszego podejścia do odpowiedzi na nurtujące nas pytanie  – co robić by nie narzekać na wieczny brak czasu ?

Firma ToMaTo działa na naszym rynku od niedawna. Zajmuje się dowozem dań dla wymagających klientów. Specjalizuje się w realizacji zamówień indywidualnych jak i w obsłudze szkoleń, konferencji oraz przerw kawowych i lunchowych. Dowożone do klientów potrawy są pakowane w trwałe i estetyczne opakowania zgrzane folią .

Zapraszamy – Hotel Polski – Mielec ul. Biernackiego 12 – godz. 8.00

 

ToMaTo to firma cateringowa, która dostarcza dania na dowóz dla wymagających Klientów.
Kochamy dobrą i zdrową kuchnię dlatego nasi szefowie codziennie przygotowują potrawy z wysokiej jakości produktów, które później pakowane są w trwałe i estetyczne opakowania zgrzane folią.
Specjalizujemy się w realizacji zamówień dla indywidualnych klientów jak i w obsłudze szkoleń, konferencji oraz przerw kawowych lub lunchowych.
Możecie Państwo zamówić również catering na ważne uroczystości rodzinne czy spotkanie w grupie przyjaciół.

O firmie i swojej pracy opowie Justyna Pikul, manager z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze wymagającego Klienta.