NAJWIĘCEJ CZASU MA CZŁOWIEK KTÓRY NICZEGO NIE ODKŁADA

To powiedzenie rozwinie na najbliższym Śniadaniu Kubka Biznesu dr  Joanna Sepioło – wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu.

Posiada ona własną firmę - SADSEP – Edukacja  specjalizującą się w animacji czasu wolnego oraz organizowaniu eventów dla dzieci szkół podstawowych i przedszkoli. Prowadzi szkolenia z organizacji czasu pracy, animacji czasu wolnego, PR,  rachunkowości, podatków itp.  Jest instruktorem i trenerem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, prowadząc zajęcia rekreacyjne z osobami starszymi, niepełnosprawnymi (np. niedowidzącymi) oraz dziećmi.

Czy czasem da się zarządzać?

Joanna Sepioło często powołuje się podczas swoich zajęć na chińskie przysłowie - „Najwięcej czasu ma człowiek, który niczego na później nie odkłada” .

Jak sama mówi – „Czas to swego rodzaju dany nam na „tu i teraz”, kapitał, który warto starannie inwestować. Jest on zasobem ograniczonym, nie można go więc kupić, zmagazynować ani rozmnożyć.

Tematyka zarządzania czasem, będzie poruszana już po raz drugi na spotkaniach organizowanych przez fundację Kubek Biznesu. Dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą „brak czasu” jest swoistym problemem, z którym wielu nie może sobie poradzić. Mamy więc nadzieję, że 26 maja w Hotelu Polskim w Mielcu przedsiębiorcy, którzy zdecyduję się na uczestnictwo w śniadaniu biznesowym, zmienią swoje podejście do codziennych zajęć w taki sposób, by znaleźć czas nie tylko na realizację zadań biznesowych, ale również na wypoczynek.