KWIETNIOWE ŚNIADANIE KUBKA BIZNESU W MAJU

26 maja o godz. 8.00 w Hotelu Polskim w Mielcu przy ulicy Biernackiego 12 odbędzie przełożone z kwietnia Śniadanie Kubka Biznesu.

Tematem spotkania będzie - Co robić by mieć czas ?

W dzisiejszym zabieganym sposobie naszego życia, najczęściej powtarzanym zdaniem w pracy jest określenie, że nie mamy na nic czasu. Jest w tym dużo prawdy, ale czy rzeczywiście robimy wszystko, by ten czas mieć ? Przecież doba ma 24 godziny, a godzina 60 minut – i nigdy nie będzie inaczej

Podczas tego Śniadania Kubka Biznesu, będziemy starali się udowodnić, że brak czasu jest spowodowany jest naszą złą organizacją pracy. Wykonujemy bowiem niejednokrotnie czynności, które w danej chwili są niepotrzebne.

Co robić by ten czas znaleźć, jak oddzielić czas potrzebny na działalność gospodarczą od czasu prywatnego – o tym wszystkim będziemy dyskutować w gronie przedstawicieli małego i średniego biznesu. Wśród prezenterów znajdzie się m.in. Joanna Sepioło z PWSZ w Tarnobrzegu – częsty gość Śniadań Kubka Biznesu.

Fundacja Kubek Biznesu zaprasza wszystkich na spotkanie pocześniejszym zgłoszeniu swojej obecności pod adresem e-mailowym: biuro@kubekbiznesu.pl

Śniadanie Kubka Biznesu rozpocznie się 26 maja (piątek) o godz. 8.00