W środę 26 kwietnia o godz 8.00 spotykamy się w Hotelu Polskim w Mielcu na Śniadaniu Kubka Biznesu

Nie w restauracji Manuka jak było zapowiadane wcześniej, lecz w Hotelu Polskim w Mielcu spotkamy się na kolejnym Śniadaniu Kubka Biznesu.

Tematem spotkania będzie „Zarządzanie czasem”. W dzisiejszym bowiem zabieganym sposobie naszego życia, najczęściej powtarzanym zdaniem w pracy jest określenie, że nie mamy na nic czasu. Jest w tym dużo prawdy, ale czy rzeczywiście robimy wszystko, by ten czas mieć ?

Podczas kolejnego Śniadania Kubka Biznesu, będziemy starali się udowodnić, że nie zawsze potrafimy czas sobie dobrze zorganizować. Robimy niejednokrotnie czynności, które w danej chwili są niepotrzebne.

Co robić by ten czas jednak znaleźć, jak oddzielić czas potrzebny na działalność gospodarczą od czasu prywatnego – o tym wszystkim będziemy dyskutować w gronie przedstawicieli małego i średniego biznesu. Wśród prezenterów znajdzie się m.in. Joanna Sepioło z PWSZ w Tarnobrzegu – częsty gość Śniadań Kubka Biznesu.

Fundacja Kubek Biznesu zaprasza wszystkich na spotkanie pocześniejszym zgłoszeniu swojej obecności pod adresem e-mailowym: biuro@kubekbiznesu.pl

Śniadanie Kubka Biznesu rozpocznie się 26 kwietnia (środa) o godz. 8.00