W kwietniu odbędą się dwa spotkania biznesowe

Kwiecień to okres w którym wypadają Święta Wielkanocne, a więc okres w którym każda osoba prowadząca działalność gospodarczą powinna oddać się nastrojowi refleksji i poświęcenia większej ilości czasu dla rodziny i swoich najbliższych.

Fundacja Kubek Biznesu chce również poddać temu trendowi i dlatego dopiero w drugiej połowie miesiąca organizuje dwa niezwykle interesujące spotkania.

Pierwsze z nich odbędzie się w Mielcu 26 kwietnia w środę o godzinie 8.00 w restauracji Manuka przy ulicy Rzecznej 8. Będziemy rozmawiać o zarządzaniu czasem i będzie to temat nawiązujący do między innymi do tematyki świątecznej. Czas to pojęcie względne – w każdym zakątku ziemi godzina ma 60 minut, a minuta 60 sekund. Dlaczego jednak nie potrafimy sobie go optymalnie zorganizować, dlaczego ciągle narzekamy, że nie mamy na nic czasu – o tym wszystkich dowiemy się z ciekawych prelekcji.

Dzień później – 27 kwietnia w Tarnobrzegu, na terenie Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego o godz. 9.00 spotkamy się by porozmawiać o formach wsparcia dla przedsiębiorców i bezrobotnych. Będą prezentacje firm zlokalizowanych w Parku, będą przedstawiciele Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego, ZUS i banków. Spotkanie zapowiada się więc niezwykle ciekawie.

O szczegółach tak spotkania w Mielcu jak i w Tarnobrzegu poinformujemy już niebawem