Rozmowy o networkingu w Hotelu Iskierka – 24 marca (piątek) godz. 8.00

W piątek o godz. 8.00 odbędzie się kolejne Śniadanie Kubka Biznesu. Miejsce spotkania to Hotel Iskierka, gdzie uczestnicy śniadań biznesowych spotykali się zawsze z miłym przyjęciem. Na życzenie przedsiębiorców, którzy brali udział w dotychczasowych spotkaniach organizatorzy przygotowali bardzo ciekawy temat pod roboczym tytułem „Rozmowy o networkingu”

Cóż to takiego jest networking, jak powinien się zachowywać przedsiębiorca podczas spotkań biznesowych ? Czy wygląd jest ważny podczas takich spotkań ? Jak rozpocząć rozmowę o biznesie w kuluarach podczas przerwy w spotkaniu z ważnym kontrahentem ? – na te i na inne pytania starali sie będą odpowiedzieć Benedykt Ożóg – znany trener prowadzący warsztaty dla zarządzających firmami, oraz Agata Kozioł – dyrektor sprzedaży firmy  Mary Kay Polska, której biznesowe motto brzmi  -„Wierzę, że obsługa klientek jest jednym z najważniejszych czynników, który różni nas od innych firm."

Uczestnicy Śniadania Biznesowego dowiedzą się również o budowaniu atmosfery wśród pracowników i partnerów biznesowych, o tym jak obudzić w sobie pasję do uczenia się i co robić by poprzez te działania przyciągać do siebie klientów. Będą jeszcze inne atrakcje.

Koszt uczestnictwa – 20 zł. Prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się drogą e-mailową : biuro@kubekbiznesu.pl