Benedykt Ożóg na Śniadaniu Kubka Biznesu 24 marca

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się marcowe Śniadanie Kubka Biznesu w Mielcu. Jednym z prezenterów będzie bowiem Benedykt Ożóg – praktyk, pasjonat, trener – który prowadzi warsztaty dla zarządzających firmami.

Na jego zajęciach można nauczyć się:

- jak budować ambitną atmosferę w zespole, konieczną do realizacji zespołowych wyzwań i umocnienia pozycji zespołu i firmy,
- jak zatrzymać w swoim zespole wartościowych ludzi,
- jak motywować bez podwyżki,
- jak budować skuteczną komunikację w zespole.

Jak mówi:

- „Zawsze, bardzo chciałem wygrywać w każdej grze, w jaką grałem. Przez to wiele osób chyba mnie nie lubiło. Jako dorosły nadal mam pasję wygrywania, ale zrozumiałem, że prawdziwy zwycięzca to ten, który umie sprawić, że wszyscy wokół niego stają się zwycięzcami. Ta wiedza zmieniła podejście do wszystkiego”

Jest praktykiem, który pokazuje na swoich wykładach:

- jak tworzyć atmosferę odpowiedzialności u pracowników, co zdecydowanie zmniejsza koszty działalności firmy z powodu mniejszej ilości błędów
- jak budować komfort uczenia się – pojętni pracownicy, to oszczędności finansowe i czasowe (najlepszą wizytówką są bowiem projekty realizowane na czas)
- jak obudzić pasję do pracy w zespole - dobrze współpracujący zespół przyciąga klientów, którzy ufają, że ich sprawy zostaną doprowadzone do końca - szybciej niż u konkurencji.

Benedykt Ożóg będzie opowiadał na Śniadaniu Kubka Biznesu o networkingu.