Jaki będzie rok 2022 dla KUBKA BIZNESU ?

 

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Z jednej bowiem strony widzimy zapotrzebowanie na nasze spotkania biznesowe jakie organizujemy już od kilku lat. Z drugiej strony torpeduje nas pandemia, która niejako z automatu wprowadza ograniczenia w prowadzeniu networkingu. Próbujemy ratować się spotkaniami on-line, lecz jak twierdzą nasi sympatycy – rozmowy przed monitorem komputera, to nie to samo co możliwość bezpośredniego spotkania i porozmawiania o problemach nurtujących przedsiębiorców. A rozmawiać jest o czym. Dobrym przykładem są choćby ogłoszone założenia Ładu Gospodarczego, który niesie ze sobą pewne zagrożenia dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Część tych obaw wynika na pewno z niewiedzy o szczegółach planu, lecz część ma realne podstawy do niepokoju.

Takimi m.in. tematami (i innymi) chce się zająć KUBEK BIZNESU w nadchodzącym 2022 roku. Mamy nadzieję, że jednak Covid 19 ustąpi, bo jak uczy na historia – nic nie trwa wiecznie.

Dziękujemy bardzo wszystkim naszym współpracownikom, bez których spotkania biznesowe nie byłyby możliwe. Dziękujemy też naszym sympatykom oraz tym którzy przychodzą do nas by nabyć odrobinę wiedzy biznesowej. Serdecznie zapraszamy i jednych i drugich – mamy nadzieję, że rok 2022 każdemu przyniesie jakieś korzyści.

Życzymy by cały rok obfitował w sukcesy biznesowe i by Covid oraz zapowiadane podwyżki nie wpłynęły zasadniczo na funkcjonowanie naszych firm. Pamiętajmy, że problemy mogą nas umocnić, ale potrzeba włożyć w to sporo wysiłku.

Wszystkiego Najlepszego w 2022 roku.

 

Zarząd i Rada Fundacji KUBEK BIZNESU