Kubek Biznesu, to inicjatywa, której premiera miała miejsce już przed ośmiu laty.

 

Ideą jej założycieli było stworzenie miejsca spotkań lokalnych przedsiębiorców w połączeniu ze szkoleniami lub prezentacjami oraz wspólna wymiana doświadczeń i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Śniadania te zyskały tak ogromną popularność, że inicjatorzy fundacji byli zapraszani do miast ościennych między innymi do Tarnobrzega, Nowej Dęby czy Połańca.

Półtoraroczna przerwa nie spowodowała na szczęście rezygnacji z kontynuowania idei i 18 listopada tego roku odbyło się pierwsze po tak długiej przerwie spotkanie biznesowe.

Nie zabrakło również, wzorem lat ubiegłych, wartości dodanej, którą stanowił tym razem wykład z zakresu bezpieczeństwa w sieci internetowej.

Podczas tego inauguracyjnego Śniadania Biznesowego nie zabrakło nowicjuszy jak i firm z wieloletnim doświadczeniem w comiesięcznych eventach.

Również sam wykład zwrócił uwagę gości na sprawy bardzo istotne w procesie prowadzenia nowoczesnej firmy, a każdy z uczestników mógł wybrać najciekawsze zagadnienia dla siebie.

Zainteresowani uczestnictwem w kolejnych spotkaniach mogą znaleźć niezbędne informacje w internecie. Spotkania Kubka Biznesu odbywają się przeważnie w drugi wtorek każdego miesiąca.

 

Więcej na : https://www.mielec.tv/artykul/243,powrot-kubka-biznesu