Po przerwie spowodowanej panowaniem Covida znów wróciliśmy do organizacji Śniadań Biznesowych.

Miejscem spotkania był Inkubator Przedsiębiorczości w Mielcu.  Blisko 30 przedsiębiorców z Mielca, Sędziszowa, Tarnobrzega i Rzeszowa uczestniczyło w spotkaniu networkingowym organizowanym wspólnie z ARR MARR.

Wiceprezes Zarządu – Łukasz Gajdowski przedstawił najnowsze propozycje ARR MARR w obszarze szkoleń i dofinansowań do różnych projektów dla przedsiębiorców nie tylko z Mielca, ale również przeznaczonych dla powiatów sąsiadujących zlokalizowanych w innych województwach.

Głównym punktem spotkania była prezentacja Ilony Bajorek – absolwentki Akademii Trenerów Mentalnych zajmującą się na co dzień rozwojem osobistym i psychologią pozytywną. W 30 minutowym wystąpieniu zaprezentowała – jak radzić sobie ze stresem i przepracowaniem.

Blisko 3 godzinne spotkanie prowadził jak zwykle z dużą dozą humoru – Tomasz Pawęzka.

Podziękowania należą się również dla Beaty Pietryki i Agnieszko Chodorek, które zajęły się rozpropagowaniem spotkania i obsługą administracyjną.

Prezes Fundacji – Leszek Maksoń – zaprosił na kolejne Śniadania Biznesowe – najbliższe odbędzie się 29 września w Tarnobrzegu