We wtorek, 11 marca w Hotelu Polskim w Mielcu przedsiębiorcy i przedstawiciele firm spotkali się w ramach śniadania Kubka Biznesu. Głównym punktem biznesowego spotkania był wykład Nadii Harris-Kosior przedstawiający refleksje na temat rekrutacji i prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych oraz tematyka pracy zdalnej. Nadia Harris-Kosior swoim wystąpieniem wywarła na słuchaczach ogromne wrażenie. Świetna i merytoryczna prezentacja oraz profesjonalne wystąpienie były ucztą wiedzy i potężną dawką wartości.

W imieniu wszystkich uczestników składamy Nadii Harris-Kosior wielkie podziękowania.

Wszystkim przedsiębiorcom zainteresowanym uporządkowaniem i rozwiązaniem problemów w procesie rekrutacji lub poszukujących sposobów na pracę zdalną polecamy osobę Nadii Harris-Kosior i jej ekspercką wiedzę.

Zachęcamy do poznania działalności Nadii Harris-Kosior:

Drugim wystąpieniem była prezentacja działalności Agnieszki Chodorek Rzeszów Leasing, Leasing w Południowo Wschodniej Polsce. Agnieszka Chodorek jest brokerem leasingowym. Pomoże kupić wymarzone auto a także ubezpieczenie GAP od szkody całkowitej i kradzieży auta. Doradzi jakie wybrać zabezpieczenie życia i zdrowia.

Dziękujemy Agnieszce Chodorek za przedstawienie swojej działalności i polecamy jej pomoc.

 

Wszystkim obecnym przedsiębiorcom dziękujemy za uczestnictwo, dyskusje i dobre słowo.

Dziękujemy gospodarzowi miejsca Bogdanowi Rojkowiczowi oraz pracownikom Hotelu Polskiego za umożliwienie przeprowadzenia tego spotkania oraz za pomoc.

Dziękujemy Agencji Wydawniczo Reklamowej Korso Sp. z o.o. za patronat medialny i za udostępnienie swoich portali i mediów społecznościowych. Te podziękowania składamy na ręce dyrektora AWR Korso Grzegorza Darłaka oraz Damiana Jemioło – redaktora naczelnego portalu Korso24.pl

Podziękowania kierujemy także do firmy NOEZA Non-Profit za pomoc w organizacji wydarzenia. Te podziękowania składamy na ręce Mariusza Szymczucha.

Autor zdjęć: Damian Jemioło